You are here:

Váš partner pre interiér

Sme rodinná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a históriou. Základy na ktorých dnes staviame siahajú k roku 2001, kedy spoločnosť formovali a prispôsobovali trhu naši otcovia. Prešli sme rôznymi obdobiami zdaru, ale pocítili sme aj tvrdú ranu neúspechu pri našich rozhodnutiach. V každom prípade rastieme s jasnými prioritami.

Dnes sme inovatívna spoločnosť s filozofiou vytvárať bývanie na mieru. Vlastníme výrobné priestory s potrebným zariadením  a prevádzkujeme dve interiérové štúdiá v Banskej Bystrici a v Martine. Zaoberáme sa kreatívnymi návrhmi interiérov, cez výrobu nábytku na mieru, až po kompletnú montáž. Neustále kladieme dôraz na požiadavky klienta a prispôsobujeme sa jeho potrebám.

„Sú len tri odpovede na dobrý dizajn, Áno, nie a WoW! WoW je ten, ktorý chcete.“

Tím ReMart je tu pre Vás

Náš tím dnes tvorí nové veci, pretvára tie staré a posúva ich o kúsok ďalej.
Barbora Vancova
Barbora Vančová

Interiérový dizajnér

+421 948 06 00 11

Michaela Repiska
Michaela Repiská

Interiérový dizajnér

+421 908 660 155

Ing Milan Repisky
Milan Repiský

interiérový projektant

+421 911 884 056

Ing arch Branislav Baník
Branislav Baník

architekt

+421 907 462 326

Ako pracujeme

  • Zakladáme si na profesionálnom prístupe a prvotriednych službách. Vždy sú pre nás prvoradé požiadavky a spokojnosť klienta.
  • Tvoríme komplexné zariadenia interiérov. Zariaďujeme nielen byty, či domy, ale tiež komerčné priestory, ako sú penzióny, predajne, herne, či kancelárske priestory. Okrem výroby nábytku, tiež plánujeme stavebné úpravy, zabezpečujeme výber podláh, interiérových dverí, osvetlenia, sedacích súprav a výber doplnkov.
  • Maximálne využívame naše dlhoročné skúsenosti a rovnako sme otvorení novým tvorivým myšlienkam a najnáročnejším požiadavkám. Aktívne a citlivo využívame tradičné overené postupy stolárskych majstrov, ale radi zavádzame aj nové postupy a materiály do nášho portfólia.
  • Robíme prácu, ktorá nás baví a to je základ pre naozaj skvelý tím, skvelú firmu, ale hlavne skvelú službu pre klienta.

ReMart design studio

Máte na nás nejakú otázku, alebo požiadavku?