You are here:

Návrhy interiérov

Sme presvedčení, že kvalitný interiér už nie je luxus, ale štandard ktorý si môže dovoliť takmer každý.  Robíme interiéry všetkých druhov, veľkostí a rozpočtov. Preferujeme jednoduché a čisté riešenia, ktorými tvoríme nadčasové interiéry s trvalou pridanou hodnotou.

Prečo interiér od nás
V dnešnej dobe, kedy sme radi, že si nájdeme čas sami pre seba, či rodinu, je fajn využiť služby interiérového štúdia a zveriť svoj návrh a realizáciu profesionálom v odbore. Šetrí to čas a v konečnom slova zmysle aj finančné prostriedky.

Pri tvorbe interiéru sa držíme idei funkčného dizajnu. Túto ideu prenášame do každého nášho návrhu, dbáme na to, aby každý priestor bol efektne využitý. Delíme priestor na jednotlivé zóny s prihliadnutím na účel a životný štýl. Dbáme na kvalitu estetického vyžarovania a harmonického usporiadania. Všetky potreby musia byť naplnené a všetko musí do seba zapadať.

Toto je jasná úloha vo svojej podstate, ale nie jednoduchá. Preto sme tu pre Vás, náš tím je pripravený.

Postup pri príprave interiéru
Našim prvoradým cieľom je spoznať vaše zvyky, zážitky a potreby. Váš interiér by mal odzrkadľovať Vašu osobnosť. My sami máme vlastný a jedinečný rukopis, ktorý samozrejme prenášame do návrhov a preto sa vždy snažíme zistiť či to bude vyhovovať aj Vám.

Zadanie
Potrebujeme čo najviac informácii o priestore, ktorý budeme navrhovať. Bude nás zaujímať čo sa Vám páči, aký je Vás životný štýl, aký typ dizajnu a farieb preferujete. Čim viac nám toho prinesiete, tým vás lepšie spoznáme.

Návrh interiéru
Na základe informácií, ktoré ste nám posunuli, pripravíme prvé základné návrhy interiéru. Následne s Vami prekonzultujeme riešenia a pripravíme realistické vizualizácie a technickú dokumentáciu.

Realizácia
Nasleduje fáza, kedy idea nadobúda tvar. Pripravujeme realizačné výkresy a detailné technické riešenie všetkých prvkov interiéru. Zabezpečíme priebeh realizácie a dohliadneme na jej úspešné dokončenie.

S návrhmi a realizáciami máme množstvo skúseností. Zaručíme Vám, že to čo je na vizualizácii je aj reálne vyrobiteľné. Čo znamená, že u nás sa nemusíte obávať, že Vás na konci bude čakať nepríjemné prekvapenie. Vieme čo si môžeme dovoliť a môžeme Vám zaručiť, že zrealizovaný projekt bude presne podľa toho na čom sme sa dohodli.

Povedali o nás

Vyberte si z ďalších služieb:

Výroba nábytku na mieru
Výroba striekaných dielcov